Willa Alba na Wakacje w Nałęczowie

Willa Alba na Wakacje w Nałęczowie

Posted on by admin

Wakacje w Nałęczowie

To wytchnienie i odpoczynek od codzienności w otoczeniu wyciszającej przyrody.

Nałęczów jest jednym z najbardziej czarujących i atrakcyjnych turystycznie miasteczek w Polsce. Znajdujące sie tutaj zabytkowe wille i dworki tworzą niepowtarzalną atmosferę. W otoczeniu klimatycznej przyrody można skorzystać z palety profesjonalnych zabiegów leczniczych oraz luksusu od nowy biologicznej w SPA. Z pewnością można zaplanować tutaj atrakcyjne wakacje, które umożliwią wspaniały wypoczynek i powrót do pełni sił i witalności.

Nocleg w sercu Nałęczowa

Jedną z przyjemniejszych willi w Nałęczowie z pewnością jest Alba. Zabudowanie znajduje się w samym sercu Nałęczowa. Zaledwie 50 m od lubianych przez turystów, niedzielnych targów staroci

Willa Alba Ogród

Po drugiej stronie ulicy osławiony XVIII wieczny Park Zdrojowy. Tutaj wśród zabytków i bujnej zieleni drzew, spotkać można łabędzie, kaczki i wiewiórki.

Na tyłach willi Alba do dyspozycji gości jest klimatyczny stolik z krzesełkami, gdzie w ciszy i spokoju można oddać się relaksującym rozmowom przy herbatce czy poczytać dobrą książkę.

Alba Ogród

W Willi Alba do Państwa dyspozycji pozostawiamy komfortowe pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi. Dysponujemy też bezpłatnym parkingiem przed budynkiem. Z uwagi na zdrowie gości na terenie Alby przestrzegamy całkowitego zakazu palenia wyrobów tytoniowych.
Nałęczów – miasto literatów

Nie jeden Turysta z pewnością poczuje literacki klimat tego miejsca. Nałęczów stanowi znaczący element biografii wielu ważnych Polaków. Bolesław Prus, Stefan Żeromski, Henryk Sienkiewicz, Stanisław Małachowski to tylko kilku z nich. To tutaj powstawały dzieła literatów. Miasto było inspiracją dla ich ponadczasowej twórczości. Swoje piętno odcisnęło w takich utworach jak „Ludzie bezdomni” czy „Emancypantki”. Przekonacie się o tym w muzeum Bolesława Prusa i muzeum Stefana ŻeromskiegoZnakomite polskie rody jak Czartoryscy czy Zamoyscy miały tutaj swoje wille, dworki i pałace. Wiele z nich do dzisiaj możemy podziwiać w tych rejonach.

Magnetyczny klimat uzdrowiska w Nałęczowie, licznych zabytków, wspaniałego Parku Zdrojowego i źródeł leczniczych to niewątpliwie nasze bogactwo narodowe.

 

Wakacyjne atrakcje w Nałęczowie

W Nałęczowie mamy wiele atrakcyjnych imprez plenerowych. Wśród nich – Festiwal Grawitacja. W dniach 6-8 sierpnia 2021 roku w ramach festiwalu odbędą się, 16 Międzynarodowe Zawody Balonowe. Jednocześnie zaplanowano liczne warsztaty artystyczne, prezentację technik relaksacji, porady dietetyka, ćwiczenia na świeżym powietrzu, medytację, koncerty muzyczne na Misach Tybetańskich i wiele innych atrakcji dla ciała i ducha.

Relaksowi w komfortowych warunkach gości Willi Alba, sprzyja bliskie sąsiedztwo SPA Nałęczów. Dla ceniących wypoczynek aktywny – wspaniałe okoliczne szlaki rowerowe i turystyczne a wszystko to, wśród lessowych wąwozów.
Ciekawe atrakcje w pobliżu Nałęczowa

W pobliżu Nałęczowa jest też malowniczy Kazimierz Dolny nad Wisłą. Obok artystycznych atrakcji Kazimierza, turyści mogą skorzystać z urokliwej przeprawy nurtem Wisły, aż do Janowca. W tym miejscu warto odwiedzić XVI – wieczny zamek usytuowany na skarpie wiślanej. Dla fanów wakacyjnego zwiedzania, mamy okoliczne Puławy. Znajduje się tam piękny park oraz Pałac Czartoryskich.
Dla miłośników większych miast mamy Lublin. Każdego zachwyci niepowtarzalna starówka i Zamek Królewski. Niedaleko Lublina proponujemy odwiedzić Kozłówkę z Pałacem Zamoyskich i pięknym ogrodem.

Nałęczów to miejsce idealne na wakacje. Odnajdą się tutaj wszyscy, którzy cenią ciszę, spokój i czarujący klimat historii. Natomiast Willa Alba dzięki usytuowaniu w samym sercu Nałęczowa, stanowić może doskonałą bazę wypadową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *