GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ

Pokój Złoty Środek

Dwu osobowy pokój w centrum Nałęczowa,  z dwoma pojedyńczymi łóżkami.

Pokój z łazienką, na pierwszym piętrze, z dwoma łóżkami, utrzymany w złotej tonacji. W pokoju znajdują się 2 wygodne fotele, stolik, tv, szafa, czajnik elektryczny oraz talerzyki, filiżanki i sztućce. Okna wychodzą na ulicę.

Pokój Brązowa Sowa

Dwu osobowy pokój w centrum Nałęczowa, z podwójnym łóżkiem 

i aneksem kuchennym.

Pokój z łazienką i aneksem kuchennym, na drugim piętrze, utrzymany w tonacji brązów, z bardzo wygodnym łóżkiem typu king size. W pokoju znajduje się komoda, tv, szafa, fotel i stolik, czajnik elektryczny, płyta indukcyjna, zlew, garnki, patelnia oraz talerzyki, filiżanki i sztućce. Okna wychodzą na ogród.

Pokój Szara Eminencja

Czteroosobowy pokój z jednym łóżkiem podwójnym i dwoma pojedynczymi, w centrum Nałęczowa

Przestronny pokój rodzinny z łazienką, na drugim piętrze, utrzymany w tonacji szarości, z bardzo wygodnym łóżkiem typu king size i 2 ma łóżkami pojedynczymi. Idealny dla czteroosobowej rodziny z dziećmi. W pokoju znajduje się okrągły stolik z 4-ma wygodnymi fotelami, 2 szafy, barek-sekretarzyk, tv, czajnik elektryczny, talerzyki, filiżanki, sztućce. Okna wychodzą na ogród.

Pokój Zielono mi

Trzy osobowy pokój z jednym łóżkiem podwójnym i jednym pojedynczym, w centrum Nałęczowa

Duży pokój z łazienką na drugim piętrze, z łóżkiem podwójnym typu king size i łóżkiem pojedynczym, dla rodziny z jednym dzieckiem. W pokoju znajduje się szafa,komoda, biurko, fotele, tv, czajnik elektryczny, talerzyki, filiżanki i sztućce. Okna wychodzą na ogród.

Nałęczów-Willa-Alba-pokój-białe-tango-4

Pokój Białe Tango

Dwu osobowy pokój na pierwszym piętrze z jednym podwójnym łóżkiem, w centrum Nałęczowa


Pokój z łazienką na pierwszym piętrze, z łóżkiem podwójnym typu king size. W pokoju znajduje się skórzana kanapa, szafa, dwie szafki nocne z lampkami, komoda, stolik drewniany, stolik szklany ze świecznikiem, tv, czajnik elektryczny, talerzyki, filiżanki, sztućce. Okna wychodzą na ogród.

willa alba ogród

Otoczenie Willa Alba

Po drugiej stronie Willi w ciszy możemy odpocząć w zielonym otoczeniu.


Parking przy Willa Alba w Nałęczowie