Wrześniowe wydarzenia w Nałęczowie

Wrześniowe wydarzenia w Nałęczowie

Posted on by admin

W Nałęczowie koniec wakacji to nie koniec atrakcji turystycznych to dopiero początek!

Wrzesień w Nałęczowie?

Tak! zapraszamy do nas również we wrześniu. W tym miesiącu Nałęczów obfituje w szereg ciekawych wydarzeń turystycznych.

5 września w Nałęczowie 

Już 5 września 2021 roku odbędą się comiesięczne, niedzielne Targi Kolekcjonerskie. Jest to wspaniała okazja do nabycia kolekcjonerskich bądź użytkowych, wiekowych, a zarazem przepięknych przedmiotów. Wśród nich znajdziemy ceramikę, szkło, różnych rodzajów rękodzieło, numizmatykę oraz oryginalne drobiazgi, których zdecydowanie nie zdobędziemy w sklepach. Tylko 300m dalej jesteśmy w Willa Alba – zapraszamy.

11-12 września w Nałęczowie

W weekend 11-12 września będzie mieć miejsce następne wydarzenie, równie warte uwagi – Festiwal Otwartych Ogrodów. Po raz trzeci i ostatni w tym roku, mamy okazję podziwiać ogrody przy posesjach jak i restauracjach, udostępnione przez właścicieli. W każdym z ogrodów na gości czekać będą wystawy sztuki, przeróżne warsztaty, od malowania na tkaninie metodą stempli roślinnych do nauki sztuki makramy oraz liczne koncerty z muzyką na żywo. Są to atrakcje, których zdecydowanie nie można przegapić!

19 września w Nałęczowie

W niedzielę 19 września br. Nałęczów zaprasza na Kiermasz Produktów Lokalnych, podczas których zakupimy nie tylko produkty spożywcze typu miody i przetwory, ale również rękodzieło takie jak rzeźby, czy ręcznie malowana ceramika.  Jest to wspaniała okazja zarówno do nabycia wyjątkowych przedmiotów, jak i do wsparcia lokalnych przedsiębiorców, co w dobie pandemii jest jeszcze bardziej istotne niż zazwyczaj.

26 września w Nałęczowie

Ostatnim wydarzeniem zaplanowanym na dzień 26 września br. jest Jarmark Rękodzieła. Jest to kolejna okazja do zakupu produktów pochodzących od lokalnych rękodzielników, takich jak wyroby z wikliny oraz drewna. Tym razem jednak poza możliwością nabycia przepięknych i wyjątkowych przedmiotów, możemy również zapoznać się z procesem powstawania poszczególnych dzieł oraz nawiązać bezpośredni kontakt z twórcami prac. 

Jak co roku w Nałęczowie początek jesieni zapowiada sie niezwykle atrakcyjnie. Na wrzesień zaplanowane jest wiele wydarzeń wartych odwiedzenia. 

Krótko mówiąc –  czekamy na Was!

O Willa Alba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *